Aktualitātes

Bergvik Skog pārdod savus meža īpašumus un uzņēmumus Latvijā sabiedrībai Södra

Bergvik Skog pārdod savus meža īpašumus un uzņēmumus Latvijā sabiedrībai Södra
2018.11.13 Lasīt tālāk >>

Uzsākta diskusija par strukturālām izmaiņām uzņēmumā Bergvik Skog

Pagājušajā nedēļā, viena no lielākajiem Zviedrijas mežu īpašnieka - Bergvik skog AB akcionāri, kas pārstāv 98% akciju kapitāla, noslēdza nodomu protokolu, kura mērķis ir veikt strukturālas izmaiņas koncernā Bergvik Skog.
2017.11.28 Lasīt tālāk >>

Komunikācijas politika

Informācija par SIA Bergvik Skog komunikācijas politiku
2014.04.23 Lasīt tālāk >>

Laipni lūdzam Bergvik Skog mājas lapā

Bergvik Skog ir viens no lielākajiem mežsaimniecības uzņēmumiem Eiropā ar ilgtermiņa attīstības vīziju Latvijā.

Uzņēmums ar nosaukumu Bergvik Skog tika izveidots 2004. gadā, apvienojot mežu platības, kas piederēja diviem Zviedrijas uzņēmumiem - Stora Enso AB un Korsnäs AB. Bergvik Skog īpašumā Zviedrijā ir 2,3 miljoni ha zemes, to skaitā 4/5 ir apsaimniekojamās meža platības ar kopējo koksnes krāju – 236 miljoni m3.

Bergvik Skog Zviedrijā gadā izcērt apmēram 6,8 miljonus m3 koksnes, vienlaicīgi nodrošinot koksnes krājas pieaugumu – 9,3 miljoni m3 gadā. Bergvik Skog grupai piederošajās stādaudzētavās katru gadu tiek izaudzēti vairāk kā 50 miljoni stādu.

Bergvik Skog Latvijā īsteno ekonomiski efektīvu mežsaimniecības stratēģiju, kuras pamatā ir pārdomāta meža apsaimniekošanas, saglabāšanas un attīstības plānošana ilgtermiņā.

Latvijā Bergvik Skog pieder vairāk nekā 110 tūkstoši ha apsaimniekojamo zemes īpašumu, no kuriem 2/3 ir mežs ar kopējo koksnes krāju – 10,8 miljoni m3.

Bergvik Skog ir uzņēmums, kura darbiniekiem ir vairāk kā 10 gadu pieredze Latvijas mežu apsaimniekošanā. Bergvik Skog mežsaimnieciskā darbība ir vērsta uz to, lai izcirsto platību apjoms būtu līdzsvarā ar no jauna iestādīto un atjaunoto meža platību apjomu, par efektīvāko ilgtermiņa ieguldījumu uzskatot mazvērtīgo nemeža zemju apmežošanu. Latvijā plānots izcirst 200 000 m3 koksnes, tajā pat laikā plānotais koksnes krājas pieaugums ir vismaz 300 000 m3. Bergvik Skog plāno katru gadu Latvijā apmežot vismaz 1000 ha nemeža zemes, kā arī izcirtumus vismaz 500 ha apjomā.

Bergvik Skog Latvijā piedāvā daudzveidīgas sadarbības iespējas: koksnes un cirsmu pārdošana, zemes īpašumu noma, pirkšana un maiņa, stādu iepirkšana, mežsaimniecisko un citu uzņēmumam nepieciešamo pakalpojumu pirkšana.